Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Pozemky na predaj, Dobrohošť - Žitný ostrov

Obec: Dobrohošť
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
35 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemky - ornú pôdu o rozlohe 73 289 m2, ktoré sa nachádzajú v extraviláne obce Dobrohošť, okres Dunajská Streda vhodné na výstavbu rodinných domov a rekreácie. Pozemky sú majetkovo vysporiadané vo vlastníctve spol. LABAŠ s.r.o.

Obec DOBROHOŠŤ sa rozprestiera medzi starým korytom Dunaja a jeho novovybudovaným umelým kanálom, cca 20 km južne od Bratislavy. Prístup je možný po nových cestných komunikáciách od Bratislavy, smerom na hranicu s Maďarskom, zo smeru od Gabčíkova cez hrádzu hydroelektrárne, alebo preplavením sa kompou od Šamorína.

Región je čoraz častejšie vyhľadávaný, predovšetkým kvôli vodnej turistike a rekreácii, čomu zodpovedajú i investície do budovania infraštruktúry. V súčasnosti prebieha rozvoj aj k smerom k skvalitneniu a spríjemneniu života obyvateľov obce, nakoľko sa táto lokalita stáva atraktívnou aj pre trvalé usadenie. Rozmach prežíva stavba nových rodinných domov a zvyšujúci sa počet obyvateľov.

Z technických daností je územie zaujímavé blízkym vodným dielom v Gabčíkove a v Čuňove, kvalitnými komunikáciami okresu, dostupnosťou inžinierskych sietí a plnohodnotným kultúrno-spoločenským zázemím, ktoré poskytuje blízke okresné sídlo.
Lokalita predávaných pozemkov sa nachádza v tesnej blízkosti IBV Bývanie pri hrádzi, kde je navrhovaných 58 stavebných pozemkov.

Cena: 35€/m2

Pre viac informácií kontaktujte makléra:

Ing. Monika Cechlárová
tel. +421 915 322 431
email: office@lvreality.sk

LV reality s.r.o.
Kmeťova 13 
040 01 Košice

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
73289 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Monika Cechlárová

Ing. Monika Cechlárová

office assistant

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti