Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

S čím Vám dobrý maklér môže pomôcť?

Pridané: 31.10.2022

... pozná špecifiká a momentálne riziká realitného trhu

Orientujete sa na trhu realít? Viete, ako sa v momentálnej situácii pohybujú ceny nehnuteľností, a aké sú riziká na realitnom trhu? Toto všetko má maklér v malíčku.

Každé obdobie prináša nové príležitosti, a len všímavý a informovaný človek z nich vie vyťažiť maximum.

... dokáže nastaviť trhovú cenu nehnuteľnosti s veľkou presnosťou

Na prvý pohľad také jednoduché, ale pritom často na zlej nastavenej trhovej cene stroskotáva predaj nehnuteľnosti. Ak cenu nastavíte podľa svojho úsudku, môže sa stať, že cenu svojej nehnuteľnosti podhodnotíte alebo nadhodnotíte. V obidvoch prípadoch sa teda môžete pripraviť o peniaze. Nadhodnotenie ceny nehnuteľnosti je automaticky spojené s dlhým predajom, ktorý často končí finálnym znížením ceny často až pod trhovú hodnotu.

... pripraví pútavú propagáciu nehnuteľnosti

Ak chcete získať z vašej nehnuteľnosti maximum, je potrebné ju dostatočne pripraviť. Nielen po právnej stránke, ale aj vizuálnej. A aj s týmto Vám pomôže realitný maklér, ktorý presne vie, čo treba urobiť, aby Vaša nehnuteľnosť bola pripravená na bezproblémový predaj. Lv reality poskytuje pre svojich klientov službu home staging zameranú na úpravu interiéru , ktorá poukáže na kladné stránky nehnuteľnosti. Výsledkom sú profesionálne fotografie, ktoré zaujmú široké spektrum ľudí.

... správne komunikuje s klientom

Dobrý maklér má vrodené vyjednávacie schopnosti. Dokáže preveriť všetkých potenciálnych záujemcov, ktorý si plánujú na kúpu nehnuteľnosti vziať hypotéku. Ak by sa stalo, že Váš kupujúci nakoniec hypotéku nedostane, celý predaj sa zbytočne predĺži , resp. celý proces budete nútený začať odznova. Ak svoju dôveru vložíte do schopného realitného makléra, bude hájiť Vaše záujmy pri predaji, ako by sa jednalo o jeho vlastnú nehnuteľnosť.

... pomôže Vám aj po ukončení obchodu

Viete ako správne vypracovať kúpne zmluvy, čo všetko je nutné vydokladovať na katastri, a aký je postup, aby konanie nebolo prerušené alebo zastavené? Nie? Obráťte sa preto na realitného makléra, ktorý spolupracuje s notárom a právnikom, a všetky zmluvy vypracuje za Vás. Takýto maklér dovedie predaj do úspešného konca.

... a na záver Vám realitný maklér ušetrí čas a často aj financie

Čas, ktorý by ste strávili zostavovaním účinného marketingového plánu predaja, vybavovaním telefonátov, plánovaním obhliadok, študovaním právnych náležitostí... vie určite každý z Vás investovať lepšie. Len málo predajov prebehne bez komplikácii, ktoré pre Vás môžu znamenať čas navyše. Nakoniec sa môže stať, že riešením týchto problémov prídete o viac peňazí ako len o províziu pre realitného makléra.

 

 

V dnešnej dobe je na trhu mnoho realitných agentúr, ale je otázka času, kedy na trhu ostanú len tie najlepšie. Preto uprednostnite realitného makléra, ktorému môžete veriť, ktorý je seriózny, ľudský a pripravený splniť vaše želania. LV reality pre Vás bez problémov nájdeme nehnuteľnosť „šitú na mieru“, zodpovedajúcu Vašim požiadavkám a predstavám. Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť – mať odborníka na svojej strane je len výhoda.